Realizacja zamówienia

Przesyłki są dostarczane przez firmy kurierskie lub przez naszą firmę (na terenie Warszawy i okolic). Fakt nadania przesyłki zostaje potwierdzony mailem wysłanym do Klienta.

Jedyną forma płatności za towary jest przelew. Przy pierwszym zamówieniu wysyłamy do Państwa na adres e-mail lub podany faks fakturę proforma, jako podstawę do dokonania płatności. Na fakturze proforma znajduje się numer konta bankowego oraz kwota. Bardzo prosimy o umieszczenie w opisie przelewu numeru faktury proforma. Pozwala to nam na szybkie zidentyfikowanie płatności i szybszą realizację zamówienia.

Uprzejmie prosimy o niedokonywanie płatności przelewem bez faktury proforma, jedynie na podstawie złożonego zamówienia. Faktury proforma wysyłamy dopiero po potwierdzeniu dostępności zamówionego towaru na magazynie. Jeśli zamówienie dotyczy towaru dostępnego na zamówienie, obsługa sklepu skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub przez e-mail, w celu podania przybliżonego terminu dostawy. Towar wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia przelewu.

Przy następnych zamówieniach termin płatności jest ustalany indywidualnie.

Uprzejmie przypominamy, że obsługa sklepu działa w dni robocze (pn-pt) w godz. 9-17.

Zamówienia obejmujące kilka pozycji domyślnie realizowane są razem. Jeśli chcieliby Państwo, abyśmy realizowali je cząstkowo, prosimy o kontakt. Należy jednak wziąć pod uwagę, że może się to wiązać z dodatkowymi kosztami przesyłki.