Dzięki odzieży termicznej Tempex jesteś idealnie przygotowany do pracy w chłodniach i mroźniach i w miejscach gdzie temperatura utrzymuje się w przedziale od 0°C do 10°C. Stanowi przydatne uzupełnienie innych produktów firmy Tempex chroniących przed zimnem. Bielizna termiczna idealnie dopełnia indywidualnie dobrane ŚOI.

     Kolekcja bielizny wyróżnia się dodatkowo ergonomiczną konstrukcją. Specjalny krój Tempex ErgoPlus gwarantuje maksymalną swobodę ruchów i szczególnie wysoki poziom komfortu.

     Dzięki bieliźnie Hygiene jesteś idealnie przygotowany do pracy z produktami spożywczymi, zarówno w zakresie ochrony przed zimnem jak i higieny żywności. W połączeniu z kolekcją Hygiene do mroźni czy chłodni, odzież termiczna oferuje również doskonały system ochrony przed zimnem.

     A jeśli muszą Państwo wykonywać pracę fizyczną – np. podnosić ciężkie skrzynie z żywnością – docenią Państwo ergonomiczny projekt odzieży Hygiene ErgoPlus. Dzięki kurtce termicznej i jej wstępnie uformowanym rękawom o zoptymalizowanej długości oraz wydłużonemu tyłowi kurtki, zachowają Państwo pełną swobodę ruchów nawet podczas dużej aktywności w pracy.

     Odzież z polaru jest idealnym dodatkiem ubioru do chłodni i mroźni. Zapewnia dodatkową ochronę przed zimnem i stanowi uzupełnienie środków ochrony indywidualnej. Kurtki polarowe posiadają kieszenie zamykane zamkiem błyskawicznym, a także dodatkową ochronę przed otarciami na przedramionach.
 

Kamizelka pikowana meska, kolor biały
Cena netto: 25,44 EUR
Przód
Cena netto: 37,40 EUR
Przód
Cena netto: 44,77 EUR
Przód

Pas osłaniający nerki.

Cena netto: 23,57 EUR
Pas osłaniający nerki
Wygodny polarowy...
Cena netto: 27,55 EUR
Przód
Cena netto: 28,68 EUR
Przód
Ulepszona wersja klasycznej...
Cena netto: 26,07 EUR
Kurtka pikowana damska - ERGO-PLUS
Cena netto: 22,21 EUR
Przód
Pikowane spodnie z polarowym wykończeniem
Cena netto: 25,05 EUR
Spodnie pikowane damskie Ergo-Plus
Kołnierz z polaru, mankiety...
Cena netto: 30,15 EUR
Przód