Dzięki odzieży termicznej Tempex jesteś idealnie przygotowany do pracy w chłodniach i mroźniach i w miejscach gdzie temperatura utrzymuje się w przedziale od 0°C do 10°C. Stanowi przydatne uzupełnienie innych produktów firmy Tempex chroniących przed zimnem. Bielizna termiczna idealnie dopełnia indywidualnie dobrane ŚOI.

     Kolekcja bielizny wyróżnia się dodatkowo ergonomiczną konstrukcją. Specjalny krój Tempex ErgoPlus gwarantuje maksymalną swobodę ruchów i szczególnie wysoki poziom komfortu.

     Dzięki bieliźnie Hygiene jesteś idealnie przygotowany do pracy z produktami spożywczymi, zarówno w zakresie ochrony przed zimnem jak i higieny żywności. W połączeniu z kolekcją Hygiene do mroźni czy chłodni, odzież termiczna oferuje również doskonały system ochrony przed zimnem.

     A jeśli muszą Państwo wykonywać pracę fizyczną – np. podnosić ciężkie skrzynie z żywnością – docenią Państwo ergonomiczny projekt odzieży Hygiene ErgoPlus. Dzięki kurtce termicznej i jej wstępnie uformowanym rękawom o zoptymalizowanej długości oraz wydłużonemu tyłowi kurtki, zachowają Państwo pełną swobodę ruchów nawet podczas dużej aktywności w pracy.

     Odzież z polaru jest idealnym dodatkiem ubioru do chłodni i mroźni. Zapewnia dodatkową ochronę przed zimnem i stanowi uzupełnienie środków ochrony indywidualnej. Kurtki polarowe posiadają kieszenie zamykane zamkiem błyskawicznym, a także dodatkową ochronę przed otarciami na przedramionach.
 

Kołnierz z polaru, jedna boczna kieszeń...
Cena netto: 26,29 EUR
Przód
Elastyczny pasek na biodrach
Cena netto: 25,05 EUR
Przód
Z kołnierzem z polaru i zamkiem błyskawicznym...
Cena netto: 33,04 EUR
Przód
Ulepszona wersja klasycznej kurtki
Cena netto: 30,20 EUR
Przód
Cena netto: 23,86 EUR
Przód
Kolor granatowy...
Cena netto: 26,63 EUR
Przód
Elastyczny pasek na biodrach, dziane mankiety...
Cena netto: 26,24 EUR
Przód
Pikowane spodnie z polarowym wykończeniem
Cena netto: 26,86 EUR
Pikowane spodnie męskie Ergo-Plus
Kurtka pikowana...
Cena netto: 30,77 EUR
Kurtka pikowana męska, biała Ergo Plus
Kołnierz z polaru, mankiety z dzianiny...
Cena netto: 32,75 EUR
Przód