Praca w trudnych warunkach, w których panują niskie temperatury, wymaga posiadania odpowiedniej odzieży, która chronić będzie nawet przed największym zimnem. Mowa tu nie tylko o spodniach, kurtkach, czy też płaszczach, ale i o dodatkach, takich jak ciepłe buty robocze. Ocieplane obuwie powinno spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa oraz gwarantować wysoki poziom komfortu  związany z użytkowaniem. Obecnie dostępne obuwie robocze chroni nogi pracownika przed kilkoma czynnikami jednocześnie. Warto również wiedzieć, że buty te różnią się od siebie przede wszystkim materiałem użytym do produkcji, jak i docelowym przeznaczeniem.  

Należy więc szukać takich ciepłych butów roboczych, które będą dawać gwarancję maksymalnej ochrony w pracy w każdej sytuacji. Oznacza to, że podczas ich zakupu trzeba zwracać uwagę zarówno na wygodę noszenia, jak i na to, w jakich warunkach będą użytkowane na co dzień. Praca w mroźniach czy też chłodniach wymaga noszenia specjalistycznej odzieży. Do ich głównych i najważniejszych zadań należy ochrona pracownika przed zimnem. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że człowiek traci najwięcej ciepła przez dłonie, głowę oraz stopy, dlatego też wybór odpowiednich butów jest kwestią tak istotną.

Obuwie ochronne

Oferujemy kompletne ubrania dla pracowników mroźni, w których może panować nawet -49°C oraz środki ochrony osobistej do pracy w pomieszczeniach z temperaturą nieprzekraczającą 8°C-10°C. Wszystkie towary dostępne w sklepie posiadają wymagane certyfikaty i są zgodne z europejskimi normami. Oznacza to, że spełniają wymagania wskazane w załączniku do Rozporządzenia (UE) 2016/425 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej. Znajdziesz u nas duży wybór obuwia do pracy w specyficznych warunkach. Dostępne są różne modele dostosowane do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Ocieplane obuwie robocze jest przystosowane do przebywania w bardzo niskich temperaturach, co oznacza, że skutecznie chroni stopy pracownika przed odmrożeniami. Dzięki temu każdy może wykonywać swoje obowiązki służbowe.

Wszystkie oferowane przez nas niemieckie ocieplane ubrania robocze renomowanej firmy Tempex to produkty cenione na rynku ze względu na dużą wytrzymałość i najlepsze wykonanie. Ich cena stanowi wypadkową dbałości o najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz użycia najlepszych materiałów, które są dostępne na rynku.

Każdy model obuwia jest wyposażony w metalowy nosek chroniący stopę przed urazami mogącymi powstać np. w przypadku upuszczenia przez pracownika towaru, którego ciężar mógłby spowodować złamanie lub inny groźne uszkodzenie kończyny. W zależności od preferencji Klienci mogą wybrać buty ochronne z metalowym noskiem zapinane na suwak lub sznurowane.

Ocieplane buty robocze z najwyższej półki

Przestrzeganie wszelkich zasad związanych z higieną pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Oferując pracę w chłodzie, należy więc zadbać o odpowiednią odzież pracowniczą, która zapewniać będzie komfort cieplny oraz wygodę, w tym również o ocieplane obuwie niezbędne podczas przebywania w chłodni lub mroźni. Długotrwałe przebywanie w zimnych pomieszczeniach może prowadzić do wielu chorób, a w skrajnych przypadkach nawet do odmrożeń. Chcąc uniknąć podobnych sytuacji, warto już zawczasu rozejrzeć się za wygodnymi, ciepłymi butami roboczymi.

To właśnie dzięki nim zatrudnieni pracownicy mogą cieszyć się dobrym zdrowiem, mimo częstego przebywania w chłodnych pomieszczeniach. Co równie istotne, komfort cieplny przyczynia się także do dokładnego wykonywania swoich obowiązków bez pośpiechu, co ma przełożenie na jakość pracy. Dostępne w naszej ofercie ciepłe buty robocze zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Wyróżniają się solidnością oraz wygodą noszenia i dedykowane są najbardziej wymagającym klientom.

Buty ochronne z metalowym noskiem, na suwak
Cena netto: 119,62 EUR
Buty ochronne z metalowym noskiem, na suwak
Buty ochronne z metalowym noskiem, sznurowane
Cena netto: 126,93 EUR
Buty ochronne z metalowym noskiem - sznurowane
Buty ochronne z metalowym noskiem, białe.
Cena netto: 125,63 EUR
Buty ochronne z metalowym noskiem, białe