Istnieją zawody, które wymagają od pracowników wykonywania swoich obowiązków w skrajnie nieprzyjaznych warunkach. Mowa tu m.in. o pracy w chłodniach czy też mroźniach, w których panują bardzo niskie temperatury. Warto więc mieć świadomość, że w obowiązku pracodawcy należy zapewnienie pracownikom niezbędnej odzieży, która chronić będzie przed chłodem. Odzież tę można nabyć, m.in. w naszym internetowym sklepie. Dysponujemy wieloma produktami, takimi jak rękawice do pracy w mroźni oraz chłodni, które dają gwarancję komfortu cieplnego, a co za tym idzie – bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków pracowniczych.

Na co zwracać uwagę, kupując rękawicy do pracy w chłodni?

Powodów, dla których warto zainteresować się rękawicami, których przeznaczeniem jest praca w chłodniach oraz mroźniach jest wiele. Przede wszystkim, są one w stanie chronić dłonie nawet w przypadku temperatury wynoszącej -49 stopni Celsjusza, a wszystko to za sprawą odpowiednio grubych materiałów wykorzystywanych podczas ich produkcji. Decydując się na zakup tego typu dodatków, należy zwracać uwagę na kilka istotnych kwestii, a jedną z nich jest dopasowanie rękawic do rąk. Należy więc mieć świadomość, że tylko odpowiednio przylegające rękawice zapewniać będą komfort cieplny. W praktyce oznacza to, że nie mogą być one zbyt luźne, ani też zbyt ciasne. Za mały ich rozmiar ma bowiem negatywny wpływ na komfort pracy danej osoby.

Najwyższej jakości rękawice do pracy w mroźni

Profesjonalna odzież ochronna, której przeznaczeniem jest praca w mroźniach, została wykonana z odpornych oraz wysoce trwałych materiałów, które są jednocześnie wygodne podczas noszenia. To właśnie między innymi dlatego może ona służyć w pełni niezawodnie przez wiele lat od momentu zakupu, nawet w przypadku częstego i intensywnego jej użytkowania. Rękawice do pracy w chłodni i mroźni dostępne na niniejszej stronie to odzież specjalistyczna, która nie tylko daje gwarancję bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków zawodowych, ale również spełnia wszelkie wymogi BHP.

Warto także pamiętać, że komfortowa praca w chłodniach i w mroźniach możliwa jest, tylko wtedy gdy do produkcji odzieży wykorzystane zostały wysokogatunkowe materiały, dające najlepszą ochronę od stóp do głów pracowników. Należy mieć świadomość, że temperatury w mroźni mogą wynosić nawet -49 stopni Celsjusza, a wraz ze chłodem wzrastają jednocześnie wymagania co do grubości ubrań oraz ilości zakładanych warstw. Wszystkich klientów zainteresowanych nabyciem rękawic oraz innych elementów odzieży serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą. Znaleźć w niej można najlepsze ubrania, dające gwarancję komfortu cieplnego w każdych warunkach.

Rękawice "Order Picker"
Cena netto: 32,81 EUR
Rękawice
Rękawice "Order Picker"
Cena netto: 32,81 EUR
Rękawice
Rękawice "Order Picker".....
Cena netto: 36,69 EUR
Rękawice
Rękawice "Order Picker"
Cena netto: 30,88 EUR
Rękawice
Rękawice "Order Picker"
Cena netto: 30,88 EUR
Rękawice
Rękawice "Order Picker"
Cena netto: 34,80 EUR
Rękawice
Rękawice "Order Picker"...
Cena netto: 40,07 EUR
Rękawice
Rękawice "Order Picker"
Cena netto: 11,17 EUR
Rękawice- model Alaska
Rękawice "Order Picker", min. zam. 5...
Cena netto: 11,40 EUR
Rękawice
Rękawice "Order Picker", min. zam. 5...
Cena netto: 11,40 EUR
Rękawice polarowe
Rękawice polarowe
Cena netto: 11,91 EUR
Rękawice polarowe
Rękawice elastyczne Monotherm
Cena netto: 4,43 EUR
Rękawice elastyczne Monotherm