Ubrania do mroźni - temp. do -49 st.C

Wykonywanie niektórych zawodów związane jest z wielogodzinnym przebywaniem każdego dnia w trudnych warunkach. Mowa tu przede wszystkim o zawodach, które wymagają od pracowników wykonywania różnego rodzaju czynności w skrajnie niskich temperaturach, które występują m.in. w chłodniach lub też mroźniach. Chcąc uniknąć problemów zdrowotnych, pracownicy powinni zadbać o kilka kwestii, a jedną z nich jest odpowiedni wybór ubrań. W przypadku niskich temperatur doskonale odnajdzie się odzież do mroźni, która gwarantuje komfort cieplny nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.

Dlaczego posiadanie odzieży do mroźni jest tak istotne?

Z całą pewnością częste i długotrwałe przebywanie w chłodnych warunkach wymaga zastosowania wszelkich, niezbędnych środków, spośród których najważniejszym z nich jest posiadania odpowiednich ubrań, które chronić będą przed niskimi temperaturami. Mowa tu o profesjonalnej odzieży, której przeznaczeniem jest mroźnia. Zapewne każdy pracownik mający doświadczenie w tego typu pracy wie, jak istotną rolę odgrywają ciepłe i wygodne ubrania, które jednocześnie spełniają wszystkie wymogi przepisów BHP. Powodów, dla których warto zaopatrzyć się w tego typu produkty, jest naprawdę wiele. Jednym z nich jest fakt, że stanowią one skuteczną ochronę przed przeziębieniami, odmrożeniami, a nawet zapaleniem płuc.

Nie każdy ma świadomość, że praca w bardzo niskich temperaturach może wiązać się z wieloma innymi, przykrymi konsekwencjami zdrowotnymi, w sytuacji, w której pracownik nie posiada odpowiedniego zabezpieczenia w postaci ubioru. Mowa tu między, innymi o problemach skórnych, które charakteryzują się częstymi nawrotami, a co za tym idzie – trudnością w całkowitym ich wyleczeniu. Skóra, niezależnie od wieku, jest bardzo delikatna, a częste przebywanie w niskich temperaturach pogarsza jej kondycję i sprawia, że jest ona przesuszona i popękana. To właśnie między innymi dlatego warto zaopatrzyć się w odzież do mroźni za pośrednictwem naszej strony.

Odzież do mroźni najwyższej jakości

Niezwykle istotne jest to, by firma gwarantowała swoim pracownikom ubrania najwyższej jakości. Mowa tu o odzieży, której przeznaczeniem jest mrożnia, wyróżniającej się doskonałą izolacyjnością termiczną, która niezbędna jest w tego typu pracach. To właśnie dzięki nim ryzyko spadku temperatury ciała poniżej 36 stopni Celsjusza jest niemożliwe. Ubrania tego typu to m.in. rękawice, buty, kamizelki, kurtki, spodnie czy też płaszcze, które dostępne są w wielu różnych fasonach oraz wariantach kolorystycznych, dzięki czemu jest w czym wybierać. Również i w naszym sklepie znaleźć można tego typu produkty. Cieszą się one wieloma pozytywnymi rekomendacjami, a wszystko to za sprawą najwyższej ich jakości, jak i atrakcyjnej oraz niezawyżonej ceny.

Kamizelka pikowana meska, kolor biały
Cena netto: 29,29 EUR
Kamizelka pikowana męska, kolor biały
Nowa kurtka Classic umożliwia większa swobodę ruchu
Cena netto: 99,45 EUR
Kurtka Classic - nowa, ulepszona wersja
Ulepszona wersja klasycznej kurtki pikowanej Tempex z wcięciem w tali, posiada kołnierz z polaru i kieszeń na klatce piersowej. Zaprojektowana wg najnowszych standardów modowych , dopasowana do ciała.
Cena netto: 34,29 EUR
KURTKA PIKOWANA DAMSKA  ERGO-PLUS
Ulepszona wersja klasycznej kurtki pikowanej Tempex, posiada kołnierz z polaru i kieszeń na klatce piersowej. Zaprojektowana wg najnowszych standardów modowych , dopasowana do ciała
Cena netto: 31,96 EUR
Kurtka pikowana męska Ergo-Plus
Kurtka pikowana,
Cena netto: 34,21 EUR
Kurtka pikowana, biała Ergo Plus
Pikowane spodnie z polarowym wykończeniem na nogawkach..
Cena netto: 31,60 EUR
Pikowane spodnie męskie  Ergo- Plus
Pikowane spodnie z polarowym wykończeniem na dole nogawek. ...
Cena netto: 31,60 EUR
Spodnie pikowane damskie Ergo - Plus
Spodnie pikowane białe,
Cena netto: 29,01 EUR
Spodnie pikowane, białe Ergo Plus
Kurtka z wygodnym, dopasowanym kołnierzem...
Cena netto: 95,65 EUR
Kurtka Classic dla pracownika fizycznego
Strona spodnia wykonana z akrylowego futerka....
Cena netto: 98,20 EUR
Kurtka Classic, dla pracownika fizycznego, podbita futerkiem