Ubrania do mroźni - temp. do -49 st.C

Wykonywanie niektórych zawodów związane jest z wielogodzinnym przebywaniem każdego dnia w trudnych warunkach. Mowa tu przede wszystkim o zawodach, które wymagają od pracowników wykonywania różnego rodzaju czynności w skrajnie niskich temperaturach, które występują m.in. w chłodniach lub też mroźniach. Chcąc uniknąć problemów zdrowotnych, pracownicy powinni zadbać o kilka kwestii, a jedną z nich jest odpowiedni wybór ubrań. W przypadku niskich temperatur doskonale odnajdzie się odzież do mroźni, która gwarantuje komfort cieplny nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.

Dlaczego posiadanie odzieży do mroźni jest tak istotne?

Z całą pewnością częste i długotrwałe przebywanie w chłodnych warunkach wymaga zastosowania wszelkich, niezbędnych środków, spośród których najważniejszym z nich jest posiadania odpowiednich ubrań, które chronić będą przed niskimi temperaturami. Mowa tu o profesjonalnej odzieży, której przeznaczeniem jest mroźnia. Zapewne każdy pracownik mający doświadczenie w tego typu pracy wie, jak istotną rolę odgrywają ciepłe i wygodne ubrania, które jednocześnie spełniają wszystkie wymogi przepisów BHP. Powodów, dla których warto zaopatrzyć się w tego typu produkty, jest naprawdę wiele. Jednym z nich jest fakt, że stanowią one skuteczną ochronę przed przeziębieniami, odmrożeniami, a nawet zapaleniem płuc.

Nie każdy ma świadomość, że praca w bardzo niskich temperaturach może wiązać się z wieloma innymi, przykrymi konsekwencjami zdrowotnymi, w sytuacji, w której pracownik nie posiada odpowiedniego zabezpieczenia w postaci ubioru. Mowa tu między, innymi o problemach skórnych, które charakteryzują się częstymi nawrotami, a co za tym idzie – trudnością w całkowitym ich wyleczeniu. Skóra, niezależnie od wieku, jest bardzo delikatna, a częste przebywanie w niskich temperaturach pogarsza jej kondycję i sprawia, że jest ona przesuszona i popękana. To właśnie między innymi dlatego warto zaopatrzyć się w odzież do mroźni za pośrednictwem naszej strony.

Odzież do mroźni najwyższej jakości

Niezwykle istotne jest to, by firma gwarantowała swoim pracownikom ubrania najwyższej jakości. Mowa tu o odzieży, której przeznaczeniem jest mrożnia, wyróżniającej się doskonałą izolacyjnością termiczną, która niezbędna jest w tego typu pracach. To właśnie dzięki nim ryzyko spadku temperatury ciała poniżej 36 stopni Celsjusza jest niemożliwe. Ubrania tego typu to m.in. rękawice, buty, kamizelki, kurtki, spodnie czy też płaszcze, które dostępne są w wielu różnych fasonach oraz wariantach kolorystycznych, dzięki czemu jest w czym wybierać. Również i w naszym sklepie znaleźć można tego typu produkty. Cieszą się one wieloma pozytywnymi rekomendacjami, a wszystko to za sprawą najwyższej ich jakości, jak i atrakcyjnej oraz niezawyżonej ceny.

Spodnie Comfort dla pracownika fizycznego.....
Cena netto: 83,59 EUR
Spodnie Comfort dla pracownika fizycznego
Spodnie Comfort dla operatora wózka widłowego...............
Cena netto: 117,19 EUR
Spodnie Comfort, dla operatora wózka widłowego
Długi płaszcz do mroźni z dopadowanym ....
Cena netto: 101,83 EUR
Długi płaszcz Comfort do mroźni
Kombinezon Comfort dla pracownika fizycznego
Cena netto: 171,25 EUR
Kombinezon Comfort dla pracownika fizycznego
Kurtka Hygiene dla pracownika fizycznego....
Cena netto: 101,77 EUR
Kurtka Hygiene dla pracownika fizycznego
Długi płaszcz '' Higiena" do mroźni z dopadowanym kołnierzem ...
Cena netto: 123,76 EUR
Długi płaszcz Higiena do mroźni
Spodnie Hygiene dla pracownika fizycznego....
Cena netto: 98,32 EUR
Spodnie Hygiene dla pracownika fizycznego
Z kołnierzem z polaru i zamkiem błyskawicznym,...
Cena netto: 35,36 EUR
Bielizna - pikowana kurtka męska
Kołnierz z polaru, mankiety z dzianiny. Specjalny krój z wcięciem w talii dopasowany do kobiecej sylwetki.
Cena netto: 37,44 EUR
Kurtka pikowana damska
Elastyczny pasek na biodrach, dziane mankiety...
Cena netto: 29,81 EUR
Bielizna - pikowane spodnie męskie
Elastyczny pasek na biodrach.....
Cena netto: 31,60 EUR
Pikowane spodnie damskie
Kolor granatowy.....
Cena netto: 29,29 EUR
Pikowana kamizelka męska