Odzież do mroźni - temp. do -49 st.C

Wykonywanie niektórych zawodów związane jest z wielogodzinnym przebywaniem każdego dnia w trudnych warunkach. Mowa tu przede wszystkim o zawodach, które wymagają od pracowników wykonywania różnego rodzaju czynności w skrajnie niskich temperaturach, które występują m.in. w chłodniach lub też mroźniach. Chcąc uniknąć problemów zdrowotnych, pracownicy powinni zadbać o kilka kwestii, a jedną z nich jest odpowiedni wybór ubrań. W przypadku niskich temperatur doskonale odnajdzie się odzież do mroźni, która gwarantuje komfort cieplny nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.

Dlaczego posiadanie odzieży do mroźni jest tak istotne?

Z całą pewnością częste i długotrwałe przebywanie w chłodnych warunkach wymaga zastosowania wszelkich, niezbędnych środków, spośród których najważniejszym z nich jest posiadania odpowiednich ubrań, które chronić będą przed niskimi temperaturami. Mowa tu o profesjonalnej odzieży, której przeznaczeniem jest mroźnia. Zapewne każdy pracownik mający doświadczenie w tego typu pracy wie, jak istotną rolę odgrywają ciepłe i wygodne ubrania, które jednocześnie spełniają wszystkie wymogi przepisów BHP. Powodów, dla których warto zaopatrzyć się w tego typu produkty, jest naprawdę wiele. Jednym z nich jest fakt, że stanowią one skuteczną ochronę przed przeziębieniami, odmrożeniami, a nawet zapaleniem płuc. Na odzież do pracy w chłodni składa się wiele elementów przeznaczonych do długotrwałego przebywania w trudnych warunkach.

Nie każdy ma świadomość, że praca w bardzo niskich temperaturach może wiązać się z wieloma innymi, przykrymi konsekwencjami zdrowotnymi, w sytuacji, w której pracownik nie posiada odpowiedniego zabezpieczenia w postaci ubioru. Mowa tu między, innymi o problemach skórnych, które charakteryzują się częstymi nawrotami, a co za tym idzie – trudnością w całkowitym ich wyleczeniu. Skóra, niezależnie od wieku, jest bardzo delikatna, a częste przebywanie w niskich temperaturach pogarsza jej kondycję i sprawia, że jest ona przesuszona i popękana. To właśnie między innymi dlatego warto zaopatrzyć się w odzież do mroźni za pośrednictwem naszej strony.

Odzież do pracy w chłodni i mroźni najwyższej jakości

Ubrania przeznaczone do pracy w różnych niebezpiecznych warunkach to m.in. środki ochrony kończyn, głowy, twarzy oraz oczu, słuchu i układu oddechowego. Mają one zapewniać wystarczające zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami i zagrożeniami występującymi w miejscu pracy.

W przypadku odzieży do pracy w chłodni ważne jest to, aby były one odpowiednio zaprojektowane i dopasowane do sylwetki pracownika. Należy pamiętać o tym, aby stosować się do zaleceń producenta odnośnie do prawidłowego kompletowania ubrań ochronnych. Należy łączyć zawsze kurtkę ze spodniami do pasa, kurtkę do pasa z ogrodniczkami, kurtkę z ogrodniczkami, płaszcz ze spodniami do pasa albo z ogrodniczkami, koszulę ze spodniami do pasa oraz kurtką albo koszulę z ogrodniczkami i kurtką lub bluzą. Można również nosić jednoczęściowy kombinezon. Niemiecki producent odzieży do mroźni i chłodni zaleca też wkładanie pod odzież wierzchnią bielizny termoaktywnej.

Dla przedsiębiorców ważnym aspektem środków ochrony jest cena produktów przeznaczonych do pracy w niskich temperaturach, która jest uzależniona od jakości ubrania i trwałości. Oferowana przez naszą firmę odzież spełnia najwyższe kryteria pod względem staranności wykonania i pełnionej funkcji ochronnej. Dostępne w sklepie kurtki, buty, kamizelki, spodnie, rękawice itp. gwarantują one doskonałą izolację termiczną. Ponadto każda sztuka odzieży po uszyciu jest poddawana restrykcyjnym testom, który ma za zadanie ocenić, czy odzież spełnia zakładane wymagania.

Odzież spodnia ochronna, spodnie
Cena netto: 27,65 EUR
Kalesony z dwuwarstwowego materiału