Buty ochronne z metalowym noskiem, białe

Buty ochronne z metalowym noskiem, białe
Buty ochronne z metalowym noskiem, białe

Dwukolorowe, wykonane z ziarnistej, wodoodpornej skóry bydlęcej, antypoślizgowa, odporna na zimno i izolowana zewnętrzna podeszwa, całkowicie podszyta prawdziwą skórą jagnięcą, aluminiowa wkładka, łatwe do zakładania dzięki ukośnemu suwakowi, izolowany podnosek stalowy.
Dostępne rozmiary: 37-50.

Wskazówki użytkowania

Prezentowane buty stanowią uzupełnienie kolekcji ubrań z serii Hygiene. Jak wszystkie inne środki ochrony osobistej, pełnią one bardzo ważną funkcję w zakładzie pracy, chroniąc kończyny użytkownika przed urazami. Ich celem jest zabezpieczanie stóp pracowników przed zagrożeniami mogącymi wystąpić na stanowisku roboczym. Dzięki podnoskowi zapewniają ochronę przed urazami mechanicznymi, a ocieplenie stanowi element gwarantujący komfort termiczny podczas wykonywania obowiązków służbowych w chłodni i mroźni. Należy zaznaczyć, że takie obuwie nigdy nie powinno być zakładane na intensywnie pocące się stopy, ponieważ wtedy nie chronią właściwie przed przemarzaniem, tracąc swoje szczególne właściwości.

Oferowane obuwie wyprodukowane przez Tempex jest wyposażone w suwak, dzięki czemu zapewniona jest wygoda użytkowania: szybkie i sprawne zakładanie i zdejmowanie butów. Niezbędne informacje dotyczące właściwości konkretnego produktu można znaleźć na etykiecie. Znajdują się tam dane dotyczące:

  • klasy oporu cieplnego Rct,
  • klasy przepuszczalności powietrza AP,
  • ewentualnie również zmierzonej wynikowej izolacyjności cieplnej Icler w m2 x K/W I wodoszczelności.

Wszystkie buty mają specjalną podeszwę przystosowaną do ekstremalnych warunków pracy w niskich temperaturach.

 

Zapoznaj się z tabelą rozmiarów TUTAJ

nr katalogowy: 14003 7Z011 000 2001 (stary nr: 83038-0000-1)
Cena netto: 125,63 EUR
rozmiar:
ilość: