Buty ochronne z metalowym noskiem, na suwak

Buty ochronne z metalowym noskiem, na suwak
Buty ochronne z metalowym noskiem, na suwak

Dwukolorowe, wykonane z ziarnistej, wodoodpornej skóry bydlęcej, antypoślizgowa, odporna na zimno i izolowana zewnętrzna podeszwa, całkowicie podszyta prawdziwą skórą jagnięcą, aluminiowa wkładka, łatwe do zakładania dzięki ukośnemu suwakowi, izolowany podnosek stalowy.
Dostępne rozmiary: 37-50.

Wskazówki użytkowania

Wszystkie środki ochrony osobistej pełnią bardzo ważną funkcję w każdym zakładzie pracy. Mają one zabezpieczać pracowników przed określonymi zagrożeniami. Buty robocze z podnoskiem stanowią niezbędny element odzieży dla pracowników chłodni oraz mroźni, którzy na co dzień muszą przebywać w niskich temperaturach. Obuwie firmy Tempex dostępne w sklepie ma odpowiednie ocieplenie, a suwak zapewnia wygodne zakładanie i zdejmowanie butów. Metalowy podnosek natomiast zabezpiecza kończyny przed urazami spowodowanymi np. upadkiem maszyny albo ciężkiego kartonu na stopy. Etykieta obuwia roboczego zawiera podstawowe informacje dotyczące:

  • klasy oporu cieplnego Rct,
  • klasy przepuszczalności powietrza AP,
  • opcjonalnie: zmierzonej wynikowej izolacyjności cieplnej Icler w m2 x K/W oraz wodoszczelności.

Należy unikać intensywnego pocenia się, ponieważ wpływa ono na utratę przez buty robocze ich właściwości i może prowadzić do wystąpienia urazów i pogorszenia stanu zdrowia pracownika. W związku z tym konieczne jest zadbanie o to, aby każdy pracownik otrzymał obuwie dopasowane do jego stóp i aby nosił je wyłącznie zgodnie z zaleceniami producenta. Tylko wtedy spełnione zostaną warunki dla najwyższej ochrony.

 

Zapoznaj się z tabelą rozmiarów TUTAJ

nr katalogowy: 14003 7Z011 000 2046 (stary nr :83035-0000-99)
Cena netto: 119,62 EUR
rozmiar:
ilość: