Buty ochronne z metalowym noskiem - sznurowane

Buty ochronne z metalowym noskiem - sznurowane
Buty ochronne z metalowym noskiem - sznurowane

Jednokolorowe, wykonane z ziarnistej, wodoodpornej skóry bydlęcej, antypoślizgowa, odporna na zimno izolowana podeszwa zewnętrzna, całkowicie podszyta prawidziwą skórą jagnięcą, aluminiowa wkładka, izolowany stalowy podnosek. 
Dostępne rozmiary: 36-50.

Wskazówki użytkowania

Środki ochrony osobistej powinny być używane w każdym zakładzie pracy, w którym występują określone zagrożenia. Buty robocze wyposażone w podnosek to niezbędna odzież dla pracowników mroźni i chłodni, którzy muszą pracować w niskich temperaturach. Dzięki temu, że dostępne w sklepie obuwie jest ocieplane, zapewnia im ciepło. Specjalna konstrukcja sprawia, że kończyny nie są narażone na urazy spowodowane np. upadkiem na nie ciężkiego kartonu albo maszyny. Przepisy BHP wymagają, aby oprócz odpowiednich właściwości termicznych buty tego typu spełniały kryteria najwyższego poziomu bezpieczeństwa, co bez podnoska byłoby niemożliwe, ponieważ wtedy stopa nie byłaby odpowiednio zabezpieczona.

Na etykiecie obuwia roboczego znajdziesz niezbędne informacje, takie jak:

  • klasa oporu cieplnego Rct,
  • klasa przepuszczalności powietrza AP,
  • opcjonalnie: zmierzona wynikowa izolacyjność cieplna Icler w m2 x K/W oraz wodoszczelność.

Należy dodać, że producent nie gwarantuje ochrony, gdy występuje intensywne pocenie się, więc buty powinny by dobrane indywidualnie dla każdego pracownika i noszone wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Nie powinno się używać ich w pomieszczeniach, w których panuje temperatura pokojowa.

 

Zapoznaj się z tabelą rozmiarów TUTAJ

nr katalogowy: 14003 7Z011 001 46 (stary nr: 83036-0000-99)
Cena netto: 126,93 EUR
rozmiar:
ilość: